|
Koarten op t Curringheveld |
|
Willem Tjebbe Oostenbrink
Nee gien kloaverjassen of pokeren moar landkoarten. Landkoarten van dizze contreien met as doel om doar de noamenvan velden, buurtschappen of wotterlopen op te vermelden. Vroeger gaven de eigenoaren en gebrukers voak een noam aan zo'n veldje as ploatsaanduuding. Veul olde mensen kennen die noamen nog wel, moar ze bennen aan t verdwienen. Op 12 september van 16:00 tot 20:00 uur is Mien Westerkwartier en Staatsbosbeheer op t Curringheveld om uut te leggen wat de bedoeling.
Der is dan veul meer te doen. Dichters as Willem Tjebbe Oostenbrink (foto)en Koos van de Goot droagen veur en Geert Zijlstra en Piet Buist zingen westerketierder verskes. Kom dus eefkes laangs.
|
|
Lees meer... [Koarten op t Curringheveld]
|
|
Op 22 november holt Fredewalda n middag ien e Postwagen Tolbert. t Gijt over meziek ien t dörp Tolbert.
Dizze middag komt ok de CD van Tolberter Piet de Vries uut. Hij schreef 12 verskes, die deur Stoffer Tuinman ienzongen bennen. De middag begunt om 14:00 uur.
|
|
Eintsje Libben fan Tryater |
Er komt een avond... Dat Groningers en Friezen elkaar zullen begrijpen! Op dinsdag 11 november speelt het Friese beroepstoneelgezelschap Tryater 'Eintsje Libben' van Rients Gratama in de Stadsschouwburg in Groningen, met Grunninger boventuddels! Voor deze 'boventuddels' is de voorstelling vertaald door Theo de Groot, docent Groninger taal en cultuur en regisseur van diverse theaterproducties in Groningen, waaronder 'Peerd'.
Kaarten zijn te koop bij de Stadsschouwburg: 050-3680368 of www.de-oosterpoort.nl (website van de Oosterpoort en de Stadsschouwburg) Voor meer informatie: Tryater, www.tryater.nl of 058-2882335.
|
|
Reinder Willem Hiemstra presenteert |
|
Op 22 november wer Reinder Willem Hiemstra zien nije boek "Een zachte steneging" ien e Hervörmde Kerk van Griepskerk deupt. Toegelieks wer ok de CD "Moest heuren" van Stichting Mien Westerkwartier presenteerd. Ruum 170 man kwammen noar e kerk om Reinder te heuren en te feliciteren. Verder konden ze luusteren noar muziek van Cecilia Quintet, Piet Buist en Esther Goedhart en Pot, Baumgarten, Hylkema en Zijlstra.
20081122reinderhiemstra65jaar05
|
|
Lees meer... [Reinder Willem Hiemstra presenteert]
|
|
18 oktober Vernissage Houwerzijl |
|
Aanstaande zaterdag 18 oktober 2008 vindt in de RUIMTELA in Houwerzijl een letterlijke 'vernissage' plaats. Michiel Kagenaar zal ter gelegenheid van de opening van de tentoonstelling 'New York in Houwerzijl' zijn laatste werkstuk voorzien van een laag vernis.
U bent uitgenodigd om deze letterlijke vernissage bij te wonen op aanstaande zaterdag 18 oktober 2008 vanaf 15:00 uur
|
|
Lees meer... [18 oktober Vernissage Houwerzijl]
|
|
|
|
|
<< Start < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>
|
|
Pagina 1 van 2 |